ODM - Radim Gazárek a Tomáš Matuška - medailoví premianti

Od 23. do 27. června 2024 soutěžilo na Olympiádě dětí a mládeže v Jihočeském kraji téměř 3 500 mladých nadějí ve 20 sportech a 78 disciplínách. Mezi vybranými jedinci byla i naše dvojice Radim Gazárek a Tomáš Matuška. Oba kluci si nominaci na ODM vysloužili díky postavení na žebříčku ČR mladšího žactva. V každé kategorii měli právo startu pouze 2 hráči daného kraje. V novodobé historii klubu stolního tenisu se nám doposavad nepodařilo na ODM probojovat, tentokráte jsme měli dvoučlenné zastoupení. Kluci reprezentovali Královéhradecký kraj a byli více než úspěšní. Radim Gazárek se ve dvouhře dokázal probojovat do semifinále turnaje, což je pro něj největší sportovní úspěch!!! Tomáš Matuška nezůstal pozadu a spolu s Radimem zabojovali a získali krásné třetí místo v soutěži družstev. Dalším skvělým výsledkem bylo třetí místo v soutěži čtyřher. Zisk tolika medailí v konkurenci těch nejlepších stolních tenistů ČR nikdo neočekával. Pro naše hráče to byla nejsladší možná odměna, získali pro sebe největší sportovní úspěchy. Zisk medailí na ODM se jen tak někomu nepodaří. Oběma hráčům blahopřeji a děkuji za skvělou reprezentaci Královéhradeckého kraje, potažmo klubu TJ Tatran KRPA Hostinné, města Hostinné a všech našich sponzorů.